... بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً.


مردان نبايد جوراب سفيد بپوشند. اين يک قانون هميشگي در فشن و مد است؛ درست همان طور که ست بودن کمربند و کفش يک قانون کلي بدون چون و چراست. در اينجا چهار دليل را براي شما ذکر مي کنيم که چرا مردان نبايد جوراب سفيد بپوشند.
1- جوراب سفيد با هيچ چيز ست نمي شود.
 

اغلب آقايان معمولا شلوار سفيد نمي پوشند؛ اگر شلوار سفيد نپوشيد، جوراب سفيد با بيشتر لباس هاي شما هماهنگ و ست نمي شود. شما معمولا غير از مواقعي که کت و شلوار اسپرت روشن مي پوشيد، شلواري انتخاب مي کنيد که 90 درصد آقايان استفاده مي کنند: بيشتر اوقات شلوار جين، شلوار مدل ارتشي يا شلوار پارچه اي جلو راسته تيره رنگ مي پوشيد. همان طور که مي دانيد جوراب بايد با شلواري که مي پوشيد ست بشود. جوراب هاي خيلي روشن و سفيد با اکثر لباس هاي قفسه لباس شما مغايرت دارد. بنابراين سعي کنيد به جاي جوراب سفيد، جوراب هاي خاکستري، سرمه اي و مشکي تهيه کنيد که به خوبي با لباس هايتان ست مي شوند.
2-کثيف شدن جوراب سفيد.
 

اگر شما هم جزء آن دسته از افرادي هستيد که جوراب سفيد مي پوشيد، بايد توجه داشته باشيد که لکه و آلودگي به طور مشخص و واضحي روي زمينه سفيد جوراب شما ديده مي شود. بنابراين در ميهماني و مراسم رسمي باعث شرمندگي و ناراحتي شما خواهد شد. خصوصا در فصل زمستان که آلودگي، کثيفي و برف و باران باعث کثيف شدن بيشتر جوراب مي شود. صحنه اي را مجسم کنيد که مجبور هستيد تا جوراب هاي کثيف خود را از نگاه سايرين پنهان کنيد تا کمتر ديده بشود ! اما اگر جوراب تيره تري انتخاب کرده باشيد، به کثيفي آن کمتر توجه مي شود.
3- جوراب سفيد ورزشي و غيررسمي است.
 

جوراب سفيد جورابي غيررسمي و ورزشي است. بنابراين هيچ وقت نبايد با لباس رسمي و کفش رسمي خود جوراب سفيد بپوشيد. جوراب سفيد با شلوارک ورزشي، شلوار بنددار راحتي، پيژامه و کفش ورزشي خوب است ؛ اما با لباس هاي ديگر مسخره و خنده دار مي شود.
4- جوراب سفيد خيلي خيلي معمولي است
 

شما هميشه دوست داريد بهتر از قبل باشيد و بهتر بودن منوط به مواجهه و مقابله با چالش هاي زندگي است. به همين دليل شما مسئوليت هاي جديدي در محيط کار قبول مي کنيد و سعي مي کنيد پيشرفت کنيد. شما بايد همين شيوه را در پوشيدن لباس و حضور در جامعه هم به کار ببريد و هميشه تلاش کنيد تا بهترين را انتخاب کنيد نه ساده ترين را. لباس پايين تنه شروع کنيد. به جاي انتخاب روش ساده و خيلي معمولي در پوشيدن جوراب، حتما دقت کنيد که جوراب با شلوارتان ست باشد. در مرحله بعد سعي کنيد آن را با لوازم جانبي خود هماهنگ کنيد. رنگ جوراب هاي شما ممکن است خيلي بي اهميت و جزئي به نظر برسد، اما توجه به همين جزئيات است که افراد را از هم متمايز مي کند. پس پوشيدن جوراب سفيد را فراموش کنيد.
منبع:مجله راه کمال شماره 27
سایت راسخون
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
تبلیغات
نظرسنجی
میزان رضایت شما از سایت مرکز مشاوره حوزه علمیه اصفهان چقدر است؟