ویرایش جدید جدول زمانبندی مشاورین

به گزارش روابط عمومی مرکز مشاوره حوزه علمیه اصفهان جدول زمانبندی مشاورین در سال ۹۸ با تغییرات جزیی و اضافه شدن برخی از موضوعات به این قسمت توسط معاونت مشاورین و مراجعین اعلام گردید
جهت مشاهده آخرین ویرایش و حضور مشاورین و موضوعات مورد مشاوره می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

معرفی معاونت مشاورین و مراجعین
معاونت و مشاورین و مراجعین یکی از مهمترین قسمت  های مرکز مشاوره حوزه علمیه اصفهانن می باشد . این معاونت از بدو تاسیس این مرکز تا کنون فعالیت خود را بطور فعال ادامه داده است. از اهم فعالیت های این معاونت هماهنگی و برنامه ریزی جهت انجام مشاوره حضوری و تلفنی در مرکز مشاوره حوزه علمیه اصفهان می باشد که این فرایندطی مراح ذیل صورت می گیرد.

  •  شناسایی مشکلات و نیاز طلاب و خانواده های محترمشان و تعیین موضوعات مشاوره ایی و انتخاب مشاوران متعهد و متخصص و کار آزموده
  • نوبت دهی حضوری و تلفنی به صورت هفتگی روز های شنبه
  • هماهنگی و تنظیم وقت با مشاور در موضوعات مربوطه
  • تنظیم جدول هفتگی در مضوعات مشاوره ایی با مشاوران مربوطه
  • هماهنگی ساعت مشاوره با مراجعین مربوطه
  • برگزاری مشاوره درراس ساعت مقرر

معاونت مشاورین و مراجعین دارای ۲ کادر اجرای که شامل ۱ نفر معاون و ۱ نفر مسئول می باشد که در دوشیفت صبح و بعداز ظهر همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۹ بعداز ظهر یکسره مشغول به خدمت رسانی به طلاب عزیز و خانواده محترمشان می باشد. در حال حاضر این معاونت دارای ۳ اتاق مجهز با امکانات مشاوره ایی می باشد که در صبح و بعداز ظهر در طول هفته به استثناء پنج شنبه بعداز ظهر فعال می باشد
در این معاونت ۱۷ مشاوره متعهد و متخصص در طی هفته با موضوعات مختلفی ازقبیل خانوادگی، روانشاسی، ازدواج، تحصیلی ، کننکور و انتخاب رشته دانشگاهی ، کودک و نوجوان ، اخلاقی و اعتقادی ، حقوقی ، تربیتی ، طب و تغذیه مشاوره می دهند.
در این معاونت در هر هفته حدود ۸۰ نوبت مشاوره ایی در مضوعات مختلف برای طلاب عزیز و خانواده محترمشان بصورت حضوری انجام می گیرد در ضمن در صح روزهای یک شنبه دوشنبه و چهار شنبه و پنج شنبه مشاوره تلفنی نیز بطور فعال با حضور مشاوران مربوطه انجام میگیرد.
انجام تست ها و آزمون های روان شناختی در مواقع لزوم توسط مشاوران این مرکز برای مراجعین از دیگر فعالیت های این معاونت می باشد.
همچنین از دیگر فعالیت های این معاونت ارائه ی بیشاز ۳۰۰ عنوان جزوه و بروشور مشاوره ایی در موضوعات مختلف و بیش از ۷۰۰ عنوان CD و DVD  و نرم افزار  های مشاوره ای در موضوعات مختلف صورت میگیرد. در این معاونت با مهیا ساختن اتاق کودک، فرزندان طلابی که جهت مشاوره حضور پیدا می کنند می توانند ساعات شاد و سرگرم کننده ای داشته باشند.
از جمله امکانات این معاونت استفاده از کتب مشاوره ایی برای مطالعه می باشد که در زمان انتظار فرد و همراهانشان می توانند از آن استفاده کنند.
در این معاونت فروشگاه کتاب با تخفیف ویژه از نمونه کتاب های مفید وارزنده مهیا می باشد.
شیوه نوبت دهی
شیوه نوبت دهی جهت انجام مشاوره حضوری در مرکز مشاوره حوزه علمیه به صورت هفتگی در روزهای شنبه هر هفته از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۸:۰۰ عصر به صورت تلفنی و حضوری می باشد که معمولا با توجه به محدودیت های مکانی و زمانی در همان ساعات اولیه صبح نوبت دهی برای اکثر مشاوران تکمیل می گردد و پس از ثبت نام اولیه و اعلام روز مشاوره به مراجعه کننده در صبح روز مشاوره هماهنگی های ثانویه از طرف مراجعه کننده جهت ثبت نام قطعی به صورت تلفنی صورت می گیرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست