دختران و پسران بخوانند

زوج مناسب برای دختر خانم ها

آیا متوجه شدی که هر چی بیشتر آرایش می کنی ؛ موهایت را رنگ می کنی و زیر ابرویت را باریک می کنی ؛ بیشتر جلب توجه می کنی؟
البته پسرهایی که متوجه ات می شوند قصد زندگی با تو را ندارند و به درد زندگی هم نمی خورند. در ضمن هرچی بیشتر صورتت را دستکاری کنی زودتر آن را خراب می کنی.
یادت باشه: تو این صورت را یک عمر احتیاج داری.
پسرهایی هم که تازگی موهایشان را بلند می کنند و به ریش هایشان مدل می دهند؛ خوب جلب توجه می کنند. ولی وقتی در عمق زندگی شان فرو بری متوجه سه عیب می شوی:
۱- دائم در خیابان بهشان گیر می دهند.۲- کمترشان کاری مفید دارند و به درد زندگی می خورند. ۳- به خاطر و ظاهر گرانشان جیب هایشان همیشه خالیه.
وقتی از دخترها می پرسم: چرا اگر شما از پسری خوشتان می آید سر حرف را با او باز نمی کنید؟
در جواب می پرسند، پسرهای ما ظرفیتش را دارند؟
حق هم دارند؛ به ما پسرها امر زود مشتبه می شود ولی با این حال یادت باشه: کسی که واقعا مناسب است؛ ظرفیت نشان دادن علاقه به تو را هم داره.
زوج مناسب برای آقا پسرها

با او زیاد صحبت کن، از آرزوها و عقایدش سوال کن، از وضعیت خانوادگی و روابطش در خانواده جویا شو.
هر چه بیشتر با هم صحبت کنید، هم از شخصیت او و ایده آل هایش با خبر می شوی و هم او احساس اهمیت کرده، از معاشرت با تو لذت بیشتری می برد.
ولی صحبت کافی نیست، با شخصیت واقعی او در جمع آشنا می شوی. جوان های امروزی عادت کرده اند وقتی با هم خلوت می کنند فقط از ایده آل های خودشان صحبت کنند، ولی هنگام معاشرت با دیگران شخصیت واقعی آنها پدیدار می شود.
در عین حال او را در کارهایش آزاد بگذار ! ایرادهایش را به او متذکر شو، ولی سعی نکن آن کسی را که خودت می خواهی از او بسازی ! مطمئن باش که اگر او هم با تو احساس اسارت نکند، خود به خود و کم کم طبق میل تو عمل می کند.
منبع:مجله راه کمال شماره ۲۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست