حجاب و عفاف به عنوان دو ارزش در جامعه بشری و به ویژه جوامع اسلامی مطرح است چناچه زن از دیدگاه اسلام دارای شخصیت شایسته و موقعیتی الهی است که می‌تواند مدارج کمال را طی کرده و به مراتب عالی انسانیت راه یابد وجود زن زینت بخش آفرینش انسان است و افق روح او تجلی‌گاه رحمت و دامن زن مدرسه بشریت است و کمال مرد بدون او ممکن نیست. حجاب همواره بخشی عمده از رسالت انبیاء و اولیاء ادیان و علما بوده است به طوری که یکی از وظایف علمای دین و جامعه مقوله عفاف است، اساس اسلام سعادت و نجات آدمی است و باورهای دینی و احکام اخلاقی و فقهی در احکام الهی مربوط به پوشش زن نیز با این فلسفه و حکمت حکیمانه صادر شده است.
ضرورت طرح
مرکز مشاوره حوزه علمیه اصفهان با هدف تربیت فعالین جهادگر عرصه عفاف و حجاب در سطح جامعه و همچنین آموزش مهارتهای ارتباط موثر و جرات ورزی در جهت تبلیغ و جذب حداکثری و ارائه الگوی مناسب تبلیغی اقدام به طراحی و برگزاری دوره آموزشی نربیت مبلغ عفاف و حجاب تحت عنوان جواهرانه نموده است.
سطح تخصصی: این سطح بصورت نیمه حضوری در قالب ۱۲ ساعت آفلاین و ۱۶ ساعت حضوری بر اساس کتاب درسنامه ۱- شیوه ارائه اسلایدهای طرح دختران نجابت ۲-تقویت انگیزه و امید ۳ نوجوان،ویژگیها،نیازها،مراقبت ها برگزار می گردد. لازم بذکر است در پایان هر سطح، آزمون تئوری و عملی گرفته میشود و به قبول شدگان گواهی طلایه داران عفاف و حجاب اعطاء میگردد.

نکته: جهت شرکت در سطح سوم دوره طلایه داران عفاف و حجاب، شرکت و قبولی در آزمون سطح دو در سایت موسسه خیبر الزامی می باشد و در صورتی که افرادی در سطوح یک و دو شرکت کرده اند ولی هنوز آزمون پایانی را در سایت موسسه خیبر شرکت نکرده اند باید در اسرع وقت نسبت به شرکت در آزمون سطح دو اقدام نمایند.

سطح سه تخصصی طلایه داران عفاف و حجاب

  • لطفا هنگام وارد کردن اعداد زبان گوشی همراه خود را لاتین کنید
  • لطفا هنگام وارد کردن اعداد زبان گوشی همراه خود را لاتین کنید
  • لطفا هنگام وارد کردن اعداد زبان گوشی همراه خود را لاتین کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست